Bir Pazar Kahvalısı – 2 Aralık 2018

Üyelerimizin en yoğun bulunduğu il olan İstanbul'da kahvaltı etkinliği düzenliyoruz. Bir Pazar Kahvaltısı etkinliğimiz 02.12.2018 tarihinde Şehri Bahçem adlı kafede düzenlenecek. Etkinlik süresince dernek tanıtımı, proje dönemlerinin tanıtımı, ortaklık kurma süreçlerinden ve Erasmus+ gibi fon kaynaklarının yeniliklerinden, yerel kaynaklardan bahsedilecek. Katılım için üyemiz olmanız veya üyelerimizden birinin davetlisi olmanız gerekmektedir.

KONUM: (Mecidiyeköy Metrobüs durağından yol tarifi için tıklayın.)

KATILIMCILAR:

  • Tüm dernek üyelerine açıktır.
  • Her dernek üyesinin 1 misafir hakkı bulunmaktadır.
  • Misafirlerin katılımcı ücretinin üye tarafından veya misafir tarafından ödenmesi gerekmektedir.
  • Katılım ücreti misafir tarafından ödense bile referans üyenin kendi ödemesini yaparken açıklama kısmında misafirin adını, soyadını, kurumunu (okul/iş yeri), yaşını, mesleğini ve yaşadığı il-ilçeyi yazması gerekmektedir.

KATILIM ÜCRETİ: 12.5 TL (on iki lira elli kuruş) (SANAL POS MASRAFLARI DAHİLDİR.)

ETKİNLİK SAATİ VE TARİHİ:

2 ARALIK 2018, SAAT 10:30-13:00 (10:15'te etkinlik yerinde olmanızı, yaşanabilecek gecikmeleri engellemek açısından tavsiye ediyoruz.

ÜYELER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU: Ödenmemiş aidat borcu olan üyelerimizin 1 etkinlikten fazlasına katılmasına izin veremiyoruz. Masrafları derneğimizin karşılayabilmesi için aidatların ödenmiş olması gerekmektedir.

KATILIM ÜCRETİNİ ÖDEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: Muhammet Ali USLU

1997 yılında Iğdır' da doğdum. 2016 yılında Iğdır AB Gençliği grubuna kurucu üye olarak "Ortaklık ve İşbiriği Kurma" göreviyle katıldım. Şu an Uluslararası Proje Geliştirme ve Yürütme Ekibi Liderliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyorum. Psikoloğum, aynı zamanda web tasarımı ile de ilgileniyorum. Asıl hedefim, insan öğrenmesinin makinelerdeki uygulamalarını araştırmak ve bu alandaki çalışmalarda yer almaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.