Bir Pazar Kahvalısı 17 Şubat 2019

Üyelerimizin en yoğun bulunduğu il olan İstanbul'da kahvaltı etkinliği düzenliyoruz. Bu ayki Bir Pazar Kahvaltısı etkinliğimiz 17 Şubat 2019 tarihinde ve saat 10:30 Şehri Bahçem adlı kafede başlayacak. Etkinlik süresince dernek tanıtımı, proje dönemlerinin tanıtımı, ortaklık kurma süreçlerinden ve Erasmus+ gibi fon kaynaklarının yeniliklerinden, yerel kaynaklardan bahsedilecek. Katılım için üyemiz olmanız veya üyelerimizden birinin davetlisi olmanız gerekmektedir.

BU ETKİNLİĞİMİZE ÖZEL

Dernek dışından 2 kişiyi de bu etkinliğimize davet ediyoruz! Aşağıda belirtilen gündem maddelerinde siz de söz alabilir, derneğimizi tanıyabilir; proje ve ortaklık sözleşmeleri, mesafeden bağımsız çalışma araçları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GÜNDEM

 1. AÇILIŞ, İMZALAR VE TANIŞMA
 2. KAHVALTI
 3. DERNEK ÜYELERİNİN TALEPLERİ VE YÖNETİM KURULU SÖZCÜSÜNÜN GENEL DURUM BEYANI, GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ VE YENİ ATAMALAR
 4. MİSAFİRLER İÇİN KISA TANITIM
 5. SENTYR YÖNTEM BİLİM SUNUMU
 6. DERNEK PROJELERİ SUNUMU – GENÇ ZİHİN DERNEĞİ ULUSLARARASI PROJE GELİŞTİRME VE YÜRÜTME EKİBİ ÇALIŞMALARI
  1. CANDLE
  2. HANDCRAFTS: SANK INTO OBLIVION / ZEYNO ATMACA
  3. ORYANTİRİNG (ORIENTEERING) / EMRE ÖZUZUN
  4. MOBBING’E KARŞI ÇARE-SİZ-SİNİZ PROJESİ
 7. DERNEĞİMİZİN ERASMUS+ PROGRAMI R1 DÖNEMİNDE YAPMIŞ OLDUĞU ORTAKLIK SÖZLEŞMELERİ
 8. DERNEK EĞİTİMLERİ
  1. EĞİTİMLERİN MÜFREDATLARI VE GEREKSİNİMLER
  2. KESİNLEŞMİŞ EĞİTİM BAŞLANGIÇ TARİHLERİ
 9. ETKİNLİK DEĞERLENDİRME ANKETİ 

KONUM: (Mecidiyeköy Metrobüs durağından yol tarifi için tıklayın.)

KATILIMCILAR:

 • Tüm dernek üyelerine açıktır.
 • Dernek dışından 2 katılımcı, önceden [email protected] adresine veya 04766060628 WhatsApp numarası üzerinden ad, soyad, yaşı, okulu/kurumu, bölümü/görevi, katılım amacı bilgilerini ileterek, gelecek onayın ardından katılabilir. Bu bildirimler yapılmaksızın yapılacak ödemeler bağış olarak değerlendirilecek ve katılım izni verilmeyecektir.
 • Her dernek üyesinin 1 misafir hakkı bulunmaktadır.
 • Misafirlerin katılımcı ücretinin üye tarafından veya misafir tarafından ödenmesi gerekmektedir.
 • Katılım ücreti misafir tarafından ödense bile referans üyenin kendi ödemesini yaparken açıklama kısmında misafirin adını, soyadını, kurumunu (okul/iş yeri), yaşını, mesleğini ve yaşadığı il-ilçeyi yazması gerekmektedir.

KATILIM ÜCRETİ: 15 ₺ (on beş Türk Lirası)

ETKİNLİK SAATİ VE TARİHİ:

17 ŞUBAT 2019, SAAT 10:30'da başlayacaktır, kapsamı geniş olduğundan bitiş zamanı değişken olabilir. (10:15'te etkinlik yerinde olmanızı, yaşanabilecek gecikmeleri engellemek açısından tavsiye ediyoruz.)

ÜYELER İÇİN ÖNEMLİ DUYURU: Ödenmemiş aidat borcu olan üyelerimizin katılmasına izin veremiyoruz. Etkinliklerin devamlılığının sağlanması için aidatların ödenmiş olması gerekmektedir.

KATILIM ÜCRETİNİ ÖDEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazar: Muhammet Ali USLU

1997 yılında Iğdır' da doğdum. 2016 yılında Iğdır AB Gençliği grubuna kurucu üye olarak "Ortaklık ve İşbiriği Kurma" göreviyle katıldım. Şu an Uluslararası Proje Geliştirme ve Yürütme Ekibi Liderliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyorum. Psikoloğum, aynı zamanda web tasarımı ile de ilgileniyorum. Asıl hedefim, insan öğrenmesinin makinelerdeki uygulamalarını araştırmak ve bu alandaki çalışmalarda yer almaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.