Eğitim Kursu Duyurusu: Digital Storytelling for Social Inclusion, İTALYA

SON BAŞVURU TARİHİ: 08.01.2020, SAAT: 18:00 olarak ayarlanmış, fakat kontenjanın 150 katına kadar başvuru gelmesi üzerine başvuruların 06.01.2020 tarih ve saat 23:59 itibariyle kapatılması kararı alınmıştır. Bu karar, başvuruların daha adil bir şekilde değerlendirilebilmesi adına alınmıştır.

Sonuç açıklanma tarihi: 09.01.2020, Saat: 21:00

ÖNEMLİ: Bu projeye başvurunuzun kabul edilmesi için, sosyal medyada bu proje ile ilgili gönderinin altına 2 arkadaşınızı etiketleyip sayfayı beğenmeniz ve/veya takip etmeniz gerekmektedir.

Genç Zihin Derneği’nin 2020 yılındaki ilk uluslararası hareketlilik projesi 1-7 Mart 2020 tarihleri arasında Roma’ya gerçekleştirilecektir. 04.01.2020 tarihli GENÇ ZİHİN DERNEĞİ Yönetim Kurulu kapsamında, dernek başkanı liderliğinde bir seçim kurulu oluşturularak, aşağıdaki koşullar kapsamında projeye 3 katılımcı seçilecektir.

Projeye seçilecek katılımcıların, başvuru formundaki koşulları kabul ettikleri varsayılır. Kendileri ayrıca seçildikten sonra yazılı olarak da bu koşulları kabul ettiklerini beyan edeceklerdir.

Proje kapsamında masraflarınız, döndükten sonra tarafınıza aşağıdaki koşullar dahilinde iade edilecektir. Bu konuda kurumumuz bir yaptırım uygulamayacak olup, tek karar vermeye yetkili kurum İtalya’daki organizatör kuruluştur. Başvuru formu için gerekli linki aşağıda bulabilirsiniz.

Proje eğitim kursu olduğundan, program daha yoğun olacaktır. Proje sonunda, Avrupa Birliği tarafından tanınan bir sertifika olan Youthpass verilecektir. Projede profesyonel şirketler de eğitmen olarak yer almaktadır.

BAŞVURU FORMUNUZUN ONAYLANMASI İÇİN, aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarımızdan en az birini takip edip, bu proje ile ilgili olan gönderinin altında 2 arkadaşınızı etiketlemeniz beklenmektedir.

Proje bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız.

Başarılar dileriz,

Genç Zihin Derneği Yönetim Kurulu

Proje bilgi dosyasını indirmek için tıklayınız. INFOPACK-DS4SI

Başvuru Formu: TIKLAYINIZ.

Yazar: Muhammet Ali USLU

1997 yılında Iğdır' da doğdum. 2016 yılında Iğdır AB Gençliği grubuna kurucu üye olarak "Ortaklık ve İşbiriği Kurma" göreviyle katıldım. Şu an Uluslararası Proje Geliştirme ve Yürütme Ekibi Liderliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyorum. Psikoloğum, aynı zamanda web tasarımı ile de ilgileniyorum. Asıl hedefim, insan öğrenmesinin makinelerdeki uygulamalarını araştırmak ve bu alandaki çalışmalarda yer almaktır.

2 thoughts on “Eğitim Kursu Duyurusu: Digital Storytelling for Social Inclusion, İTALYA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.