Psikoloji Ekibi Üyeliği Ön Başvuruları

Genç Zihin Derneği, tüzüğünde de belirtildiği üzere, genç zihinlerin kendi ekiplerini oluşturmaları ve istedikleri alanlarda faaliyet göstermelerini sağlayacak bir çatı olarak kurulmuştur.

Okulunu bitiren kişilerin özellikle okuldaki kulüp faaliyetlerini sürdürememeleri, üretkenliklerini kötü etkilerken bir yandan da uyumlu bir ekibin birbirinden kopmasına neden olabilmektedir.

Bizler, psikoloji ve ilgili bölümlerinde okuyan öğrencilerin Türkçeye daha fazla kaynak çevirmeleri ve üretmeleri, belirli ölçeklerin çalışmalarını yaptıktan sonra Türkiye’de uygulamak yoluyla daha fazla veri üretilmeleri ve aktif kullanılmasının sağlamaları gibi amaçlarla derneğimiz bünyesinde Psikoloji Ekibi oluşturuyoruz.

Ekip, kendi yönetimine ve tüzüğüne sahip olacak, kendi iç dinamikleri ile dernek tüzüğüne ve değerlerine bağlı kalmak kaydıyla kendi çalışmalarını özgürce gerçekleştirebilecektir.

Kurumumuz, iletişimde samimi bir üslup kullanmaktadır. Fakat iş dinamikleri konusunda son derece ciddi bir takip söz konusudur. Bu nedenle, formda ve diğer aşamalarda lütfen yalnızca gerçekten yapabileceğiniz hususlarda sorumluluklar üzerinde görüşünüz.

SON BAŞVURU TARİHİ: 12 TEMMUZ 2020

MÜLAKATLAR: 15-18 TEMMUZ 2020

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ.

Afiş tasarımı ve duyuru çalışmaları için Sosyal Medya Ekibimize ve ekip üyesi Aleyna HİDER’e teşekkür ederiz.

Yazar: Muhammet Ali USLU

1997 yılında Iğdır' da doğdum. 2016 yılında Iğdır AB Gençliği grubuna kurucu üye olarak "Ortaklık ve İşbiriği Kurma" göreviyle katıldım. Şu an Uluslararası Proje Geliştirme ve Yürütme Ekibi Liderliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyorum. Psikoloğum, aynı zamanda web tasarımı ile de ilgileniyorum. Asıl hedefim, insan öğrenmesinin makinelerdeki uygulamalarını araştırmak ve bu alandaki çalışmalarda yer almaktır.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.