ÜYELİK

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ÜYELİK için;

GEZİDER üyelik formunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Formda size ayrılan bölümleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız üyeliğinizin onaylanması için çok önemlidir. Belgeyi bilgisayar ortamında doldurup yazdırabilir ya da yazdırdıktan sonra tükenmez kalem ile doldurabilirsiniz. Formun sağ üst köşesindeki ilgili alana bir adet vesikalık fotoğrafınızı yapıştırınız, ilk iki sayfanın en altını ve son sayfanın ilgili bölümünü imzalayınız. Daha sonra isterseniz formu taratıp e-posta adresimize gönderebilir ya da posta adresimize gönderebilirsiniz.

NOT: Üyelik aidatları, Yönetim Kurulu kararı ile kaldırılmıştır.

GEZİDER Üyelik Formu‘ nu indirmek için tıklayınız.

GEZİDER Tüzüğü‘ nü okumak için tıklayınız.

GEZİDER e-posta adresi: [email protected]

GEZİDER posta adresi: 14 KASIM MAHALLESİ, PTT KARŞISI, NO.5/A  MERKEZ/IĞDIR

Başvurunuzu e-posta ile ya da PTT ile gönderebilirsiniz. Belgeleri “Gelen Evrak Kayıt Defteri” mize kayıt ettiğimiz tarihten itibaren 30 gün içinde işlemleriniz gerçekleştirilerek başvuru sahibine, formda belirttiği iletişim bilgilerinden biriyle bilgi verilir.

UYARI: Üyelik formunda belirttiğiniz iletişim adreslerinin her biri resmi tebligat adresi olarak kabul edilecektir. Bunların değişmesi halinde bir dilekçe ile durumu merkezimize bildirmeniz büyük önem arz etmektedir. Formdaki bilgilerden herhangi birinde yanlış beyanda bulunmanız halinde üyeliğiniz feshedilir.